TRAGÉDIA na juhu SR: Pri dopravnej nehode zahynuli dvaja policajti

Vážna dopravná nehoda sa stala pri obci Pribeta v okrese Komárno.

324
324

Bratislava 3. augusta (TASR) – Dvaja policajti v Nitrianskom kraji boli dnes predpoludním účastníkmi dopravnej nehody, pri ktorej utrpeli zranenia nezlučiteľné so životom. išlo o dvoch policajtov oddelenia železničnej polície.
Na sociálnej sieti o tom informovalo Prezídium Policajného zboru SR.

Vážna dopravná nehoda sa stala medzi obcami Bajč a Pribeta v okrese Komárno, spresnila hovorkyňa Záchrannej zdravotnej služby (ZZS) ZaMED, s.r.o, v Komárne Jana Váňová Peráčková.

„Zrazili sa dve osobné vozidlá a jedno nákladné vozidlo. V jednom osobnom vozidle sa nachádzali štyri osoby, z toho dvaja dospelí a dve deti, v druhom osobnom vozidle dve dospelé osoby a v nákladnom vozidle tri dospelé osoby. Osoby v nákladnom vozidle boli zakliesnené, z vozidla im pomohli hasiči,“ povedala Váňová Peráčková.

Dve osoby z osobného vozidla utrpeli zranenia, ktorým na mieste podľahli. „Po príchode ZZS im už záchranári nedokázali pomôcť. Okrem nich na mieste ošetrili sedem osôb, pričom jedno z detí previezli vrtuľníkom do nemocnice. Niektoré osoby zúčastnené na nehode aj napriek odporúčaniu záchranárov odmietli prevoz do nemocnice,“ doplnila hovorkyňa ZZS ZaMED v Komárne.

In this article


Join the Conversation