Finančná správa láka nových zamestnancov animovanou videoprezentáciou

Aktuálne zverejnené výberové konania sa týkajú pracovných pozícií na daňových úradoch v Trenčianskom a Bratislavskom kraji.

2818
2818

Bratislava 1. augusta (TASR) – Finančná správa (FS) SR hľadá nových zamestnancov. Na svojom portáli upravila a aktualizovala podstránku, ktorá sa venuje voľným pracovným miestam a vyhlásila viaceré výberové konania. Na výhody práce vo finančnej správe upozorňuje v animovanom videu aj chatbot finančnej správy Taxana, informovala vo štvrtok FS.

“Staňte sa príslušníkom finančnej správy,” nabáda Taxana. Záujemcov o zamestnanie ponúka “stabilnú prácu, slušný príjem a flexibilný pracovný čas”. Video upozorňuje, že FS má záujem o najrôznejšie typy zamestnancov, od analytikov až po ozbrojené zložky.

Aktuálne zverejnené výberové konania sa týkajú pracovných pozícií na daňových úradoch v Trenčianskom a Bratislavskom kraji. “Doterajší colníci a štátni zamestnanci finančnej správy sa v zmysle nového zákona o finančnej správe od 1. júla stali príslušníkmi FS. Finančná správa aktuálne vyhlásila viaceré výberové konania na neobsadené pozície,” informovala hovorkyňa Finančného riaditeľstva SR Ivana Skokanová.


Join the Conversation