Internetový obchod ponúka prekrásne kožené kabelky a peňaženky, na svoje si prídu aj tie najnáročnejšie dámy

BRATISLAVA 10. januára – Dámske kabelky sú praktickým (niekedy však aj úplným opakom) módnym doplnkom mnohých žien. Ženy sa riadia mottom, že ich nikdy nie je dosť a...

127
127

BRATISLAVA 10. januára – Dámske kabelky sú praktickým (niekedy však aj úplným opakom) módnym doplnkom mnohých žien. Ženy sa riadia mottom, že ich nikdy nie je dosť a môžete si byť istí, že nenájdete jedinú, ktorá by vo svojom šatníku či skrini mala jednu, alebo maximálne dve. PánskaElegancia.sk ponúka úžasné kabelky, ktoré zaujmú nejedno oko nežného pohlavia. Nenechajte sa zmiasť názvom e-shopu, nájdete na ňom totiž množstvo módnych doplnkov, ktoré obľubujú práve ženy.

Prípad, že žena vlastní pätnásť kabeliek (väčšie na bežné nosenie, listové, crossbody, elegantné, večerné, plážové či športové) je naozaj viac než bežný. Kabelky sa vyrábajú v rôznych nielen tvaroch, ale aj farbách a kvalite. Medzi najatraktívnejšie z ich ponuky patria tie, ktoré svoje miesto zastávajú v kolekciách PIERRE CARDIN či VOAYGER. Ide o kabelky v kombinácii kože a látky s kvetinovým vzorom. Prvá zmienená kolekcia má vo svojej ponuke klasické väčšie kožené dámske kabelky, ale aj menšie štýlové dámske kabelky do ruky v čiernom či takzvanom „camel“ farebnom prevedení s rozmermi 30×15 cm.

Veľmi elegantne pôsobí aj luxusná kožená kabelka PIERRE CARDIN – SHADOW v krásnom bordovom odtieni Chianti, ale vybrať si ju môžete aj v rôznych iných farbách, napr. tmavo-béžovej, hnedej, šedej či granátovej. Ponuka Pánskej Elegancie je taká pestrá a bohatá, že si z nej vyberie každá žena.

Ak plánujete vymeniť svoju starú peňaženku za novú alebo hľadáte elegantné dámske peňaženky pre niekoho blízkeho, určite si prezrite ponuku Pánskej Elegancie. Nájdete tam bohatý zoznam kožených peňaženiek, dámskych, no i pánskych, a to za skutočne prijateľné ceny. Dámske peňaženky s logom známych talianskych alebo francúzskych značiek v kvalitnom prevedení, v pestrej škále farieb a s rôznym typom zapínania sú vhodnou voľbou aj pre tie najnáročnejšie dámy.

In this article

Join the Conversation