Náplne do tlačiarní musia prejsť skúškou kvality. Ako si vybrať tie pravé?

Tlačiarne využívajú farby z tonerov.

174
174

BRATISLAVA 22. marca – Kvalitná tlačiareň by mala byť súčasťou každej domácnosti. Samozrejme, že nejde o takú nutnosť ako v prípade práčky či chladničky, no prečo by mal človek vážiť kroky do najbližšieho papierníctva alebo iných predajní, ktoré ponúkajú tlačiarenské služby, v meste, keď si potrebné dokumenty dokáže vytlačiť v pohodlí domova.

Tlačiareň v domácnosti potrebuje kvalitné farebné náplne

Zaiste sa to stalo už aj vám. Potrebujete si vytlačiť nejaké papiere, obrázky, zapnete svoju tlačiareň a zistíte, že v nej nie je farba. Kvalitné náplne do tlačiarní by mali prejsť prísnymi testami, ktoré pomôžu odhaliť či sú ekologické. Výsledkom by mali byť ostré farby a vysoký počet možných čo najkvalitnejších výtlačkov. Vybrať si náplne však nemusí byť také jednoduché.

V spoločnostiach, ktoré sa zameriavajú na ich predaj, by mali byť pracovníci, ktorí vám v prípade potreby dokážu podať pomocnú ruku – alebo slovo – a poradia vám. Postačí, ak im poviete názov náplne a oni vám budú vedieť povedať viac. Ak nedokážete nadviazať osobný kontakt, v ideálnom prípade u predajcu existuje bezplatná telefónna linka alebo zájdite na internet, kde napíšete do „online chatu“, odkiaľ si môžete objednať akékoľvek množstvo náplní a portál vám ich zašle kuriérom do dvadsiatich štyroch hodín.

Svetový výrobca tlačiarní

Tonery HP sú vysokokvalitné kompatibilné tonery do laserových a atramentových tlačiarní, v ideálnom prípade tlačiarní rovnakej značky. Prvá tlačiareň americkej spoločnosti Hewlett-Packard (HP), ktorá vznikla 1. januára roku 1939, uzrela svetlo sveta v osemdesiatych rokoch dvadsiateho storočia, presnejšie v roku 1984. Prešla si postupnými zmenami a zaradila sa medzi najkvalitnejšie a najpoužívanejšie tlačiarne vôbec. Pred štyrmi rokmi sa zo spoločnosti stalo Hewlett Packard Enterprise (HPE, HP Enterprise).

In this article


Join the Conversation