Nechajte si svoj balík doručiť priamo k Vám domov alebo na miesto, ktoré Vám bude najlepšie vyhovovať

Ak si pamätáte časy, keď sa balíky posielali jediným možným spôsobom – poštou, tak viete, aký dlhý čas prešiel, kým ste balík dostali alebo kým ten Váš prišiel...

781
781

Aj Vy patríte k ľuďom, ktorí často nakupujú cez internet? To znamená, že využívate alebo môžete využívať služby kuriérov. Je to najjednoduchší a najrýchlejší spôsob doručenia zásielky, či už pre Vás alebo pre Vašich blízkych.

Rýchlo, pohodlne a bezpečne

Ak si pamätáte časy, keď sa balíky posielali jediným možným spôsobom – poštou, tak viete, aký dlhý čas prešiel, kým ste balík dostali alebo kým ten Váš prišiel k adresátovi. A možno niektoré ani neprišli. Nasledovali ťahanice a hádky so zamestnancami na pošte.

Našťastie, tieto časy sú už dávnou minulosťou a dnes vieme, že objednaný tovar môžeme mať do niekoľkých hodín doručený priamo domov alebo napr. na odberné miesto, ktoré si sami určíme. Ak bývate či pracujete v hlavnom meste, poslúžiť Vám môže kuriér v Bratislave, ktorý doručí balík tam a vtedy, kde si Vy vopred poviete.

Poslanie listu či balíka do Čiech? Žiaden problém!

Potrebujete súrne poslať zásielku obchodnému partnerovi, priateľovi alebo rodine do Čiech? Nemôžete ju doručiť osobne? Netrápte sa! Využite kuriérske služby, ktoré sa o Váš balík do Čiech postarajú. Rovnako môžete využiť aj možnosť doviezť tovar zo zahraničia na Slovensko v prípade potreby.

Môžete sa tak spoľahnúť, že Váš tovar bude doručený zodpovedne, včas a správnemu adresátovi a budete bez akýchkoľvek starostí.

In this article


Join the Conversation