Poznáte najnovšie trendy v praní?

Za posledné roky prešli práčky vývojom, vďaka čomu mení aj prístup k praniu. Aké sú najnovšie trendy v praní a ako ich môžete začať aplikovať aj vy?

1157
1157

Práčka je spotrebič, ktorý má v domácnosti prakticky každý. Odbremeňuje nás od ručného prania, ktorým ľudia v minulosti strávili veľké množstvo času. Keďže práčka je pomerne trvácne zariadenie, väčšina Slovákov má doma práčku, ktorá má často aj viac ako 10 rokov. Hoci na prvý pohľad funguje bez problémov, voči moderným práčkam prináša predsa len množstvo nevýhod. Trendy v praní sa rýchlo menia a keď zistíte, čo všetko už dokážu nové práčky, až vtedy si uvedomíte, aká nepraktická a zastaralá je vlastne vaša pôvodná práčka. Pozrime sa teda na to, aké technológie prinášajú najlepšie práčky v recenzii najmodernejších modelov.

Inteligentná práčka pre najefektívnejšie pranie

Aktuálnym trendom sú inteligentné práčky, ktoré si dokážu sami zvážiť množstvo bielizne a tomu prispôsobiť teplotu a dĺžku prania. Takáto inteligentná práčka šetrí veľké množstvo energie a vášho času. Benefitom, ktorý ušetrí váš čas, je aj funkcia naparovania oblečenia na konci pracieho cyklu, vďaka ktorému sa znižuje jeho krčivosť, teda máte menej práce pri žehlení.

Tichá prevádzka poteší vaše uši

Aktuálne testy práčok na portáli TestKvality.eu ukazujú, že moderné práčky sú častokrát viac ako o polovicu tichšie ako práčky spred niekoľkých rokov. Tento jav majú na svedomí najmä moderné invertorové pohony, ktoré sú nielenže mimoriadne tiché, naviac produkujú len minimum vibrácií. Pranie tak nemusí byť proces, vďaka ktorému si nepočujete televízor. Samozrejme, moderné práčky poskytujú aj množstvo ďalších benefitov – ekologické pranie, možnosť vkladať bielizeň do práčky počas prania, nekonečné množstvo nastavení… Jednoducho, najnovšie trendy v praní urýchľujú váš čas a šetria peniaze. Tak neváhajte, doprajte si konečne novú práčku a začnite si všetky výhody užívať aj vy!

 

In this article


Join the Conversation