Slovakia Online prináša na trh Web Alert

Dlhoročný dodávateľ monitoringu médií na Slovensku prináša na trh novú službu Web Alert – priebežný monitoring webových portálov, ktorá zefektívni prehľad o najčerstvejších informáciách na webe.

184
184

Bratislava 31. júla (OTS) – Spoločnosť Slovakia Online s.r.o., dlhoročný dodávateľ monitoringu médií na Slovensku, prináša na trh novú službu Web Alert – priebežný monitoring webových portálov, ktorá zefektívni prehľad o najčerstvejších informáciách na webe.

Služba zohľadňuje nielen individuálne požiadavky klientov, ale aj potrebu byť informovaný v čo najkratšom čase a tým dáva možnosť a priestor na okamžitú reakciu. Práve rýchlosť je silnou stránkou tejto novej služby, ktorá z tisícok slovenských a zahraničných informácií vyberie len tie, ktoré sú dôležité.

Web Alert sleduje webové stránky nepretržite a včasne informuje klientov o ich, či konkurenčných aktivitách. Vďaka tomu môžu flexibilnejšie reagovať na medializované informácie v čase krízovej komunikácie, počas rôznych podujatí, či prebiehajúcich kampaní.

Klienti a užívatelia získajú v priebehu niekoľkých minút prehľad o aktivitách priamo do emailovej schránky. Na novú informáciu systém upozorní notifikáciou na zvolené adresy, ktorá bude okrem linku obsahovať aj nadpis, náhľad či krátku anotáciu.

Slovakia Online s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu už od roku 1995 a pre klientov zabezpečuje monitoring médií, mediálne analýzy, digitalizáciu textových objektov a ďalšie informačné služby.


Join the Conversation