Stavebná firma z Banskej Bystrice vám zrekonštruuje bývanie

BANSKÁ BYSTRICA 10. januára – Stavebná firma z Banskej Bystrice sa postará o to, aby vaše rodinné domy, byty a firemné priestory dostali novú tvár, alebo vôbec vznikli. O...

104
104

BANSKÁ BYSTRICA 10. januára – Stavebná firma z Banskej Bystrice sa postará o to, aby vaše rodinné domy, byty a firemné priestory dostali novú tvár, alebo vôbec vznikli. O vysokej kvalite ich schopností rekonštrukcie a opráv nemôže byť pochýb, o čom svedčí – okrem iného – aj fakt, že na trhu sa pohybujú od deväťdesiatych rokov.

Okrem stavieb a rekonštrukcií sa firma zaoberá aj búracími prácami a demoláciami. Zabezpečujú poctivú prácu a ak sa rozhodnete pre ich služby, vaše požiadavky sa stretnú s profesionálnym pochopením.

„Nie sme len eseročka. Sme tím odborníkov z viacerých oblastí.“ To o firme a jej fungovaní tvrdia jej predstavitelia. Vedenie spoločnosti tvoria ľudia s bohatými skúsenosťami v odbore a rovnako je tomu aj v prípade zamestnancov. Udržanie si najlepších pracovníkov je pre veľké množstvo spoločností kľúčové a inak to nie je ani v prípade IPS Group Industries.

Povedať, že firma má bohaté skúsenosti z „brandže“ dokáže povedať každý, no bez nových technológií, materiálov a postupov by nebolo možné obstáť v tak konkurenčnej oblasti akou stavebníctvo je. Práve preto si IPS Group Industries dáva záležať na tom, aby svojim ľuďom pomohol v zlepšovaní a preto sa pravidelne sa zúčastňujú na odborných školeniach. To zákazníkom dáva najavo, že ide o stavebnú firmu najvyššej kvality, schopnej pracovať s dlhodobými finančnými prostriedkami.

Firma vám síce zabezpečí rekonštrukciu bytu, no viete ako pri nej postupuje? V niekoľkých bodoch vám to vysvetlíme:

  • vypočujú si váš zámer a očakávania, ktoré máte; prenesú ich do každého kroku tak, aby boli dosiahnuté požiadavky týkajúce sa dispozícií, bezpečnosti, dizajnu a finančných nákladov
  • vypracujú všetky stupne a kroky projektovej dokumentácie
  • vedia, že ľudia neradi „chodia po úradoch“, preto všetky papiere vybavia za vás
  • profesionálne vykonajú stavebné práce, veď o to v skutočnosti ide
  • rekonštrukciu uzavrú kolaudáciou
In this article

Join the Conversation