Tak si ich vezmite k sebe domov!

Slovensko je na jednej z najvážnejších križovatiek vo svojej histórii.

9246
9246

Slovenská bieda nespočíva v hrozbe utečencov. Slovensko najviac ohrozuje skupina neprispôsobivých osôb, ktorá systematicky vyciciava a rozkladá náš štát.

Ide o mocenský triumvirát oligarchov, politikov a justičnej mafie, ktorý sa prisal na štátny rozpočet, dlhodobo ho vyciciava a tí, ktorí by mali voči tomu konať, nekonajú, ale naopak týchto neprispôsobivých grázlov chránia.

Našim skutočným nepriateľom je každý, kto stavia pravdu a poctivosť v živote nižšie, ako prospech svoj či nejakých skupín ľudí. Nie 800 úbohých ľudí, ktorých z vlasti vyhnala vojna a teror.

Slovensko je na jednej z najvážnejších križovatiek vo svojej histórii. Minimálne od januára tohto roka ekonómovia z Rady pre rozpočtovú zodpovednosť bijú na poplach a varujú, že Slovensku do 15 rokov hrozí bankrot. A to nespôsobili žiadni utečenci, vážení! Už pol roka však týchto ekonómov nikto nepočúva, lebo vždy máme iný, dôležitejší problém. Raz sú to homosexuáli, inokedy 800 utečencov, ktorí síce ešte neprišli, ale už vieme, že zničia náš štát. Ak je toto ich skutočný temný plán, tak si ho veľmi zle načasovali. Oligarchovia ich predbehnú.

Za seba hovorím, že odmietam oligarchizáciu Slovenska. A ak s tým nemáte problém vy, tak si ich vezmite k sebe domov, prilepte ich na svoj rodinný rozpočet a sledujte, čo sa bude diať. Ale nenúťte nás ostatných živiť ich.

Veľmi si želám, aby sme jedného dňa konečne dokázali odhaľovať a trestať skutočných nepriateľov našej krajiny namiesto toho, aby sme ich volili.

Róbert Sedlák
Autor je podnikateľ,
zakladateľ siete internetových portálov na Slovensku a v Českej republike

In this article


Join the Conversation