Týmito šperkmi svojej partnerke nepochybne vyznáte lásku

BRATISLAVA 10. januára – Darovanie zásnubného prsteňa patrí medzi najromantickejšie vyznania. Vyjadríte ním svoju nehynúcu lásku a túžbu ostať s tým človekom až do svojej smrti. Hovorí sa,...

123
123

BRATISLAVA 10. januára – Darovanie zásnubného prsteňa patrí medzi najromantickejšie vyznania. Vyjadríte ním svoju nehynúcu lásku a túžbu ostať s tým človekom až do svojej smrti. Hovorí sa, že pokiaľ svojej milovanej polovičke darujete ten správny zásnubný prsteň, akoby ste našli aj kľúč k jej srdcu. Zásnubné prstene z bieleho zlata patria k symbolom večnej lásky a vernosti, a tak ako má každý z týchto prsteňov kruhový tvar, tak nekonečná je láska medzi dvoma snúbencami. Klasický a nesmierne pôsobivý bude tento moment so zásnubným prsteňom z bieleho zlata od Ardiama.

Prsteň je jediný šperk, ktorý si žena nikdy nechce dať dole. Veľkolepé prstene z bieleho zlata budú na prste vašej nadchádzajúcej vyzerať veľmi elegantne, a to vďaka svojmu krásnemu a prepracovanému dizajnu. Každý z nich je výnimočný svojím luxusným a kvalitným prevedením, ktoré lahodí očiam. Biele zlato je vhodné, ak má vaša budúca manželka rada moderný, jednoduchý či minimalistický štýl. Dokonalý zásnubný prsteň z bieleho zlata je v tom prípade to jediné, čo jej chýba. Nechajte sa očariť kolekciou, ktorú nájdete na internetovej stránke Ardiama.sk a vyberte ten, ktorý bude predstavovať šperk šperkov.

Prstene však nie sú jediným, čo Ardiama ponúka. Ďalším skvostom sú diamantové náušnice. Náušnice sú elegantným módnym doplnkom každej ženy a patria medzi vytúžený darček každej z nich. V Ardiame nájdete diamantové náušince rôznych tvarov, veľkostí, typov a predovšetkým cien. K dispozícii sú rôzne druhy náušníc, ako napríklad visiace náušnice, náušnice s jedným centrálnym diamantom, alebo s pavé obsadením diamantov, teda s množstvom menších diamantov posiatych po celej náušnici. Ardiama ponúka náušnice z ružového, bieleho a žltého zlata. Majú spoľahlivý spôsob uzatvárania, tak aby ich vaša partnerka mohla spokojne a bezstarostne nosiť. Menšie detské diamantové náušnice sú vhodné pre príležitosť krstu.

Diamanty sú formou uhlíka, ktorá je najlepšie známa medzi ľuďmi. Pomenovanie diamant pochádza zo starého gréckeho slova a značí nezlomný, neskrotný či nemenný. V priebehu 19. storočia sa popularita diamantov výrazne zvýšila v dôsledku zlepšenej techniky leštenia a obrusovania. Atribúty diamantu sú veľmi dôležité a zvyčajne sú založené na súbore 4C, ktoré sú odvodené z anglických výrazov pre brus, farbu, čírosť a karát.

In this article

Join the Conversation