Vlastný fotokalendár 2020 od Happy Foto

1385
1385

Január a február sú mesiace, kedy sa v porovnaní s ostatnými mesiacmi toho až tak veľa nedeje. Je čas zimných dovoleniek a chladné počasie akoby spomalilo aj náš bežný život. Dni sú krátke, do zimy nás to neťahá a my máme viac času venovať sa doma svojím koníčkom alebo len tak surfovať po internete. Skúste tieto pokojné dni spojiť s nejakou kreatívnou prácou, po ktorej vám niečo zostane. Vytvorte si napríklad fotokalendár. Na trinástich stranách nástenného alebo stolového fotokalendára môžte zobraziť rôzne udalosti z príjemných chvíľ, ktoré ste prežili. Fotografie v kruhu rodiny, priateľov, známych vyvolávajú príjemný pocit. Na stránkach môžu byť zobrazené aj pohodové chvíle z dovolenky, krásne panoramatické zábery, prírodné scenérie, rôzne abstraktné výjavy atď. Jedinou podmienkou je vybrať vhodné fotografie.

Vyrobiť fotokalendár nie je vôbec zložité. Vytvoriť si ho budete môcť hneď tromi spôsobmi – offline prostredníctvom aplikácie Happy Foto, online cez webovú stránku www.happyfoto.sk alebo v mobilnej aplikácii Happy Foto. Pri výrobe budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí a zaujímavých efektov.

Najvyhľadávanejší je nástenný fotokalendár v rozmeroch A4 a A3 na šírku alebo na výšku. Pri mesačnom kalendári vyplníte stránky dvanástimi fotografiami + jedna fotografia, ktorá bude umiestnená na obale. Výroba prebieha digitálnou tlačou na kvalitný papier alebo vyvolaním na značkový fotopapier Fujicolor Crystal Archive. Tento druh papiera sa používa pri výrobe prémiového fotokalednára deLUXE. Je medzi kalendármi najvyššou triedou. Fotografie sú vyvolávané fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako ste zvyknutí pri klasických fotografiách. Tak isto sa na ich povrchu nezachytávajú odtlačky prstov. Doba spracovania objednávky sú 3 pracovné dni. www.happyfoto.sk

In this article


Join the Conversation