Zažite zápas vášho obľúbeného tímu za prijateľné ceny

Budete svedkami jedinečného divadla spolu s tisíckami ľudí.

483
483

BRATISLAVA 27. decembra – Zelený trávnik, jedenásť hviezdnych hráčov, všadeprítomná biela farba a znejúce oslavné tóny hymny Hala Madrid. To sú symboly najúspešnejšieho futbalového tímu v histórii. Real Madrid, legendárny klub zo španielskej metropoly, vznikol v roku 1902 a za viac ako storočie sa mu podarilo získať desiatky prestížnych trofejí, no – a to je dôležitejšie – aj milióny fanúšikov.

Ak aj vy patríte k fanúšikom Bieleho baletu, no zatiaľ ste neboli na žiadnom zápase, máme pre vás úžasnú novinu! Webový portál Futbaltour.sk ponúka všetkým futbalovým fajnšmekrom zažiť neuveriteľné dobrodružstvo, a to zápas ich obľúbeného futbalového tímu. Zájazd na zápas Realu Madrid je snom každého, kto sa hrdo hlási k farbám madridského giganta.

Fanúšikovi tohto tímu by v jeho šatníku rozhodne nemal chýbať šál Real Madrid, ak chýba, mal by to okamžite napraviť. So šálom sa už môže vybrať na štadión a zažiť jedinečnú atmosféru. Veď nie je nič krajšie ako pocit, že patríte k tímu, ktorý milujú milióny ľudí na celom svete.

In this article


Join the Conversation